background

JUBILEUSZOWY FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ W BIAŁOBRZEGACH - ZEBRALIŚMY 56 640, 38zł!!!

W niedzielę, 15 stycznia 2017 roku, młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej i Niepublicznego Gimnazjum "Siódemka" w Białobrzegach potwierdziła swoją obecnością i zaangażowaniem, że kolejny raz była, jest i będzie całym sercem z WOŚP.
Sztab przy białobrzeskim liceum, którego tegorocznym szefem był pan Sylwester Falkowski, działał już od bardzo wczesnych godzin rannych. Tegoroczny finał odbywał się w hali sportowo-widowiskowej w Białobrzegach, gdzie pani dyrektor Iwona Śliwa, pani Anna Zasławska, pani Milena Sobania, Katarzyna Rożek, Anna Fołtyn, Marta Sieradzan i pani Agata Kacprzak sprawowali pieczę nad przebiegiem całego wydarzenia.

Tradycyjnie bawiliśmy się przy występach wokalnych naszych licealistów a wspierali nas uczniowie z okolicznych szkół oraz przedszkolaki.
Jak corocznie odbywały się licytacje fantów: piłka nożna z EURO 2016 z podpisami piłkarzy Legii Warszawa oraz szalik z meczu Burussi Dortmund z Legią Warszawa, piłka z podpisem Artura Boruca i Andrzeja Fonfary, koszuli z podpisami siatkarzy AZSu Politechniki Warszwaskiej, kubki i koszulki WOŚP oraz wiele innych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji: Staroście białobrzeskiemu Panu Andrzejowi Oziębło, Wicestaroście Panu Ireneuszowi Gumowskiemu, Burmistrzowi Miasta i Gminy Białobrzegi Panu Adamowi Bolkowi, Panu Michałowi Kurowskiemu, Panu Markowi Jagiełło, Panu Patrykowi Chodoła, Monice i Leszkowi Popisom,Maryli Sielskiej, Irenie Tomali, Grupie 50+, wszystkim osobom wystęującym artystycznie, wolontariuszom z całego powiatu, sponsorom, darczyńom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że zebraliśmy „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” kwotę 56 640, 38zł!

Organizatorzy

2018  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates