background

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. w hali widowiskowo-sportowej, uczniowie klas pierwszych i drugich Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach po raz ostatni spotkali się ze swoimi nauczycielami, aby odebrać świadectwa, listy pochwalne i gratulacje.
Podsumowania wydarzeń szkolnych w mijającym roku dokonała Pani Dyrektor Iwona Śliwa. W swym wystąpieniu podziękowała wszystkim za sumiennie wykonaną pracę, pogratulowała sukcesów, życzyła wszystkim, aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku i nabierania sił do dalszej nauki.

Miniony rok szkolny 2016/17 okazał się wyjątkowo owocny, aż 47 uczniów klas pierwszych i drugich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem! Zdecydowanie na pierwszym miejscu znalazła się klasa Ic ze średnią 4,39 i 8 „paskami”. Najwyższy wynik wypracowała uczennica klasy IIc – Anna Tomala, która za średnią ocen 5,75 otrzymała Stypendium Prezesa rady Ministrów dla najlepszego ucznia. Kochani, odpoczywajcie mądrze, może z jakąś dobrą książką w ręku? Do zobaczenia we wrześniu!

Milena Sobania


2017  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates