background

Wrześniowe spotkania z rodzicami za nami

Zwykło się mawiać, że dobry początek to połowa sukcesu. W Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach modyfikuje się owe porzekadło, bowiem dobra organizacja to podstawa sukcesu.
I w myśl tej oto idei w czwartym tygodniu nauki dyrekcja oraz wychowawcy spotkali się z rodzicami uczniów wszystkich klas.

 

Podczas części ogólnej pani Dyrektor Iwona Śliwa przedstawiła priorytety w pracy szkoły kolejno w poszczególnych oddziałach – 27 września rodzice uczniów klas trzecich zostali wprowadzeni w specyfikę egzaminu dojrzałości, 26 września rodzice klas drugich zapoznani zostali ze szczegółami przedmiotów realizowanych na poziomie rozszerzonym, zaś 25 września 2018 r. rodzice uczniów klas pierwszych poznali wychowawców swoich dzieci, którzy zaprosili ich na spotkania indywidualne w klasach, gdzie szczegółowo omówili koncepcję pracy wychowawczej na ten rok szkolny.
Dziękujemy Państwu za przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania, przy okazji których można będzie porozmawiać z nauczycielami przedmiotów. Harmonogram wywiadówek znajduje się na stronie internetowej szkoły.
Zachęcamy do współpracy!

Milena Sobania

2019  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates