background

REKORDOWY WOŚP W BIAŁOBRZEGACH 63 663,71zł

Za nami 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku białobrzeski sztab tworzony jest przy Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Białobrzegach, a jego Szefem jest pan Sylwester Falkowski. 13 stycznia 2019 r. 97 wolontariuszy wyszło na ulice całego powiatu białobrzeskiego by kwestować pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Sztab WOŚP w dniu finału mieścił się w hali widowiskowo-sportowej w Białobrzegach, gdzie o godz. 14:00 rozpoczął się koncert, który jak co roku od wielu lat prowadzi nasz przyjaciel MICHAŁ „KUROS” KUROWSKI. Na scenie pojawiły się dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jasia i Małgosi, Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka, Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”, Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Siódemka”, Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej, Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych im. Stanisława Staszica oraz artyści z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Grali z nami również zespół KAZUAR oraz zespół FUN TO THE GRAVE, za co ogromnie dziękujemy.

Sztab swoją pracę rozpoczął 13 listopada 2018r., w tym dniu otrzymaliśmy informację o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku na utworzenie Sztabu. Rejestracja wolontariuszy, program koncertu, pozyskiwanie sponsorów, organizacja stoisk, drukowanie identyfikatorów to tylko część pracy, jaką wykonują członkowie sztabu: Anna Zasławska, Katarzyna Rożek, Marcin Mazur.

2019  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates