background

Nowości

Nowości wydawnicze w roku szkolnym 2015/2016

 

  1. Sekretne życie pszczół  - S.M. Kidd

  2. Nokturny – K. Ishiguro

  3. Fałszywa tożsamość – D. Morrell

  4. Szpieg na Boże Narodzenie – D. Morrell

  5. W tajnej służbie – L. Child

  6. Nic do stracenia – L. Child

  7. Uprowadzony – L. Child

  8. Podejrzany – L. Child

  9. Nigdy nie wracaj – L. Child

  10. Poszukiwany – L. Child

  11. Poziom śmierci – L. Child

  12. Nie oddam dzieci – K. Michalak

  13. Prawdziwy cud – N. Sparks

  14. Ślub – N. Sparks

  15. Jesienna miłość – N. Sparks

  16. List w butelce – N. Sparks

  17. Na ratunek – N. Sparks

  18. Na zakręcie – N. Sparks

  19. Sześć dni w Leningradzie – P. Simons

  20. Ścieżki Północy – R. Flanagan

  21. Tease – A. Maciel

  22. Zostań przy mnie – H. Coben

  23. Bez pożegnania – H. Coben

  24. Mistyfikacja – S. Brown

  25. 7 razy dziś – L. Oliver

  26. Milczenie – T. Perry

  27. Łowcy Atlantydy – A. McDermott

  28. Piramida Ozyrysa –A. McDermott

  29. Przymierze Genesis – A. McDermott

  30. Czwarta Rzesza – R. Ludlum

  31. Kryptonim Ikar – R. Ludlum

  32. Protokół Sigmy – R. Ludlum

  33. Weteran – F. Forsyth

  34. Kazania Sejmowe – P. Skarga

  35. Rocznik BTK – tom 6

  36. Białobrzegi w starej fotografii

  37. Amelia –K. Michalak

  38. Czas pokaże- A. Ficner-Ogonowska

  39. Dworek pod Lipami – A. Szepielak

  40. Młyn nad Czarnym Potokiem – A. Szepielak

  41. Wspomnienia w kolorze sepii – A. Szepielak

  42. Dziewczyna z pociągu – P. Hawkins

  43. Już na zawsze – K. Kingsbury

  44. Księgi Jakubowe – O. Tokarczuk

  45. Nic bardziej mylnego ! – R. Kotarski

  46. Pamiętniki Chistophera – V. C. Andrews

  47. Pomimo wszystko – K. Kingsbury

  48. Stulecie Winnych – saga –A. Grabowska

  49. Sekretnik – K. Michalak

  50. Ten jeden dzień – G. Forman

  51. Ten jeden rok – G. Forman

  52. Umrzeć po raz drugi – T. Gerritsen

  53. W ukryciu – D. Steel

  54. Zachcianek – K. Michalak

  55. Zostań , jeśli kochasz – G. Forman

  56. Wróć, jeśli pamiętasz – G. Forman

 

 

 

Nowości wydawnicze w roku szkolnym 2014/2015

1. Albom. M.- Zaklinacz czasu

2. Alex J. – Gdzie przykazań brak dziesięciu

3. Amis K. - Rosjaneczka

4. Andrews V.C.- Kto wiatr sieje

5. Andrews V.C.- Mroczny Anioł

6. Andrews V.C- Ogród cieni

7. Andrews V.C. – Rodzina Casteel

8. Andrews V.C. – Upadłe serca

9. Angerman P.- Tożsamość Rodneya Cullacka

10. Austen J. – Mansfield Park

11. Bargiel Matusiewicz K. – Negocjacje i mediacje

12. Bauermeistewr E. – Szkoła niezbędnych składników

13. Bizuk A. – Piątek, trzynastego

14. Bradbury M. – Kursy wymiany

15. Bragdon A. – Ćwicz swój umysł

16. Brookner A.- Prywatne doznania

17. Burpo T. – Niebo istnieje naprawdę

18. Bushnell C. – Seks w wielkim mieście

19. Carr C.- Allenista

20. Christie A. – Dom nad kanałem

21. Christie A. – Tragedia w trzech aktach

22. Chutnik S. – W krainie czarów

23. Coben H. – Tęsknię za Tobą

24. Coben H.- Kilka sekund od śmierci

25. Connelly M. – Cmentarzysko

26. Echols J. – Dziewczyna , która chciała zbyt wiele

27. Fforde K.- Francuski romans

28. Fielding H. – Bridget Jones- Szalejąc za facetem

29. Fielding H. – Dziennik Bridget Jones

30. Forster E. M. – Howards End

31. Fryczkowska A. – Kurort Amnezja

32. Fuentes C. – Zmiana skóry

33. Galbraith R.- Jedwabnik

34. Gardner L. – Złap mnie

35. Gmitrzak D. – Pokonaj stres dzięki technikom relaksacyjnym

36. Green J. – Prosto z mostu

37. Harper E. – Cząstka ciebie

38. Hauch R. – Suknia ślubna

39. Holler I. – Porozumienie bez przemocy

40. Huelle P. – Weiser Dawidek

41. Jeromin- Gałuszka G.- Magnolia

42. Jeromin- Gałuszka G. – Złote nietoperze

43. Jewell L. – Przyjaciel rodziny

44. Karbowski M. – [Siedem] 7 dróg relaksacji

45. Kawa A. – Łowca dusz

46. Kazan E. – Dubler

47. Kesey K. – Rodeo

48. King S.- Przebudzenie

49. Kowalska - Pamięta  H. – Wspomnienia kury domowej

50. Lamprell M. – Czysty obłęd

51. Lee S. – Pudełko z przepisami

52. Lee Y.K. – Nauczycielka muzyki

53. Lewcun K. – Celebrytka

54. Lines J. – Piąty sekret

55. Lutz S. – Niewidoczne dla oczu

56. Lynch S-K.- Dom córek

57. Martin G. – Gra o tron

58. Martin G.- Starcie królów

59. McKenzie S. – Jedna jedyna

60. McKenzie S. – Troje to już tłum

61. Meyer S. – Drugie życie Bree Tanner

62. Modzelewski K.- Zajeździmy kobyłę historii

63. O’Flangan S. – Nagle sama

64. Olszanowska A. – Wirtualna egoistka

65. Pamiętnik – Pamiętnik Bronka Mroczkowskiego

66. Piekara J.- Szubienicznik ( część 1 i 2)

67. Quick M. – Wybacz mi , Leonardzie.

68. Quick M. – Niezbędnik obserwatora gwiazd

69. Quick M. – Prawie jak gwiazda rocka

70. Robb J. D. – Zapłacisz krwią

71. Roberts N. – Niebo i ziemia

72. Roberts N. – Wyrachowanie i śmierć

73. Rudzka T.M. – Bibliotekarki

74. Shukri L.- Perska miłość

75. Sigaloff J. – Imię i nazwisko zastrzeżone

76. Sikorska- Celejewska A. – Wszystkie moje marzenia

77. Sikorska- Celejewska A.- Smak lata

78. Steel D. – Pięć dni w Paryżu

79. Stres - Jak radzić sobie ze stresem

80. Tan A.- Dolina spełnienia

81. Wilanowski A. – Nordic walkink dla każdego

Nowości wydawnicze w roku szkolnym 2011/2012

1. Agnieszka Tyszka „Kawa dla kota”

2. Sarah Webb „Amy G. i kłopoty z chłopakami”

3. Carrie Karasyov „Słodko-gorzka Szesnastka”

4. Rosie Rushton „Czy to już miłość?”

5. Lucyna Legut „Marzę o ślubie”

6. Lucyna Legut „Ta miłość przetrwa”

7. Magda Papuzińska „Wszystko jest możliwe”

8. Mikołaj Wójcik „Dziewczyna z pociągu”

9. Isabel Abedi „Isola”

10. Beata Ostrowicka „Świat do góry nogami”

11. Beata Ostrowicka „Zła dziewczyna”

12. Narinder Dhami „Podkręć jak Beckham”

13. Homer „Iliada”

14. Wanda Michalska „Nastolatki dbają o urodę”

15. Agata Mańczyk „Jajecznica na deszczówce”

16. Agata Mańczyk „Pierwsza noc pod gołym niebem”

17. Kate Mosse „Grobowiec”

18. Grażyna Bąkiewicz „Muchy w butelce”

19. Shilpi Gowda „Sekretna córka”

20. Katarzyna Michalak „Rok w Poziomce”

21. Katarzyna Michalak „Lato w Jagódce”

22. Katarzyna Michalak „Sklepik z niespodzianką: Bogusia”

23. Krzysztof Mazurek „Podróż na liściu bazylii”

24. Katarzyna Zyskowska-Ignaciak „Przebudzenie”

25. Romuald Pawlak „Związek do remontu”

26. Maria Ulatowska „Pensjonat Sosnówka”

27. Maria Ulatowska „Sosnowe dziedzictwo”

28. Jack DuBrul „Operacja przystań Charona”

29. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Początek”

30. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Żądza krwi”

31. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Pragnienie”

32. Tim Powers „Na nieznanych wodach”

33. Jonathan Kellerman „Zagadka”

34. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Przebudzenie Walka Szał”

35. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Mrok Powrót o zmierzchu Uwięzieni”

36. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Dusze cieni”

37. L.J. Smith „Pamiętniki Wampirów Północ”

38. Tom Holt „Ziemia, powietrze, ogień i… budyń”

39. John Grisham „Zeznanie”

40. Chelsea Haywood „Biała Gejsza: Moje trzy miesiące w Japonii”

41. David Baldacci „Studnia życzeń”

42. Carlos Ruiz Zafon „Gra anioła”

43. Dan Brown „Zwodniczy punkt”

44. Peter Temple „Mediator”

45. Tanya Valko „Arabska córka”

46. Tanya Valko „Arabska żona”

47. Kim Harrison „Strażniczka aniołów mroku”

48. Kim Harrison „Nadejście aniołów mroku”

49. Elspeth Cooper „Pieśni ziemi”

50. Dorota Terakowska „Córka czarownic”

51. Marlena de Blasi „Tamtego lata na Sycylii”

52. Małgorzata Gutowska-Adamczyk „Niebieskie nitki”

53. Lisa Gardner „Sąsiad”

54. Simon Beckett „Wołanie grobu”

55. Kristin Cashore „Wybrańcy”

56. Carlos Ruiz Zafon „Pałac północy”

57. Katarzyna Grochola „Makatka”

58. L.J. McDonald „Walka sylfa”

59. Izabela Pietrzyk „Babskie gadanie”

60. Simon Beckett „Chemia śmierci”

61. Simon Beckett „Zapisane w kościach”

62. Elly Griffiths „Szlak kości”

63. Peter Pezzelli „Dom w Italii”

64. Nora Roberts „Miłosne przysięgi”

65. Nora Roberts „Smak chwili”

66. Gwen Hayes „Strąceni”

Nowości wydawnicze w roku szkolnym 2012/2013

1. EricaSpindler „Z ukrycia”

2. Charlotte Link „Dom sióstr”

3. SheilaRoberts „Uliczka aniołów”

4. KatherineWebb „Dziedzictwo”

5. Karen Kingsbury „W odcieniach błękitu”

6. TanyaValko „Arabska krew”

7. Richard Paul „Dotknąć nieba”

8. Richard Paul „Na rozstaju dróg”

9. P.C. Cast „Wybranka bogów 1”

10. P.C. Cast „Wybranka bogów 2”

11. Anna Ficner-Ogonowska „Alibi na szczęście”

12. Anna Ficner-Ogonowska „Krok do szczęścia”

13. TessGerritsen „Milcząca dziewczyna”

14. Jerzy Pilch „Inne rozkosze”

15. Andrzej Pilipiuk „Szewc z Lichtenrade”

16. HarlanCoben „Schronienie”

17. Maria Nurowska „Drzwi do piekła”

18. Maria Nurowska „Dom na krawędzi”

19. Maria Ulatowska „Przypadki pani Eustaszyny”

20. Camilla Läckberg „Fabrykantka aniołków”

21. Joanna Chmielewska „Krwawa zemsta”

22. Katarzyna Michalak „Nadzieja”

23. Małgorzata Gutowska-Adamczyk „Podróż do miasta świateł”

24. Katarzyna Michalak „Sklepik z niespodzianką”

25. Małgorzata J. Kursa „Tajemnica sosnowego dworku”

26. Jerzy Pilch „Dziennik”

27. Magdalena Kordel „Wino z Malwiną”

28. Małgorzata Kalicińska, Basia Grabowska „Irena”

29. Anna Bikont, Joanna Szczęsna „Pamiątkowe rupiecie”

30. Małgorzata Kalicińska „Lilka”

31. Jamie Ivey „Smak Prowansji”

32. JodiPicoult „Głos serca”

33. Guillaume Musso „TELEFON od anioła”

34. WarisDirie „Czarna kobieta, biały kraj”

35. Susan Abulhawa „Wiatr z północy”

36. Mary Higgins Clark „Pójdę sama tą drogą”

37. David Nicholls „Jeden dzień”

38. Ludwika Włodek „Pra. O rodzinie Iwaszkiewiczów”

39. Caroline Knapp „Picie.Opowieść o miłości”

40. Santa Montefiore „Spotkamy się pod drzewem ombu”

41. Anna Makos „A miało być tak spokojnie”

42. Olga Rudnicka „Cichy wielbiciel”

43. Sławomir Koper „Kobiety władzy PRL”

44. EllenSussman „Lekcje francuskiego”

45. Carlos Ruiz Zafon „Więzień nieba”

46. Claus Stephani „Kobieta, którą porwał wiatr”

47. Eric-Emmanuel Schmitt „Kobieta w lustrze”

48. Małgorzata Szejnert „Śród żywych duchów”

49. Aleksandra Marinina „Ukradziony sen”

50. Jay Rayner „Przepraszam za wszystko”

51. ThorarinssonÁrni „Sztuka grzechu”

Nowości wydawnicze w roku szkolnym 2010/2011

Nowości wydawnicze w roku szkolnym 2010/2011

1. Ewa Nowacka "Emilia z kwiatem lilii leśnej"

2. Ewa Nowacka "Dwaj mężczyźni i ona"

3. Hanna Krall "Portret z kulą w szczęce i inne historie"

4. Jutta Richter"Lato szczupaka"

5. Nicholas Sparks"Szczęściarz"

6.Dan Brown"Zaginiony symbol"

7.Jacek Piekara"Łowcy dusz"

8.Jacek Piekara"Sługa Boży"

9.Jacek Piekara"Młot na czarownice"

10.Jacek Piekara"Miecz Aniołów"

11.Pawel Zuchniewicz"Cuda Jana Pawła II"

12.Pawel Zuchniewicz"Jan Pawel II "Będę szedł naprzód"

13.Nicholas Sparks"I wciaż ją kocham"

14.Robin Cook"Interwencja"

15.Alice Sebold"Nostalgia anioła"

16.Alice Sebold"Córeczka"

17.Jane Green"Domek na plaży"

18.Artur Domoslawski"Kapuściński Non-Fiction"

19.Pawel Zuchniewicz"Lolek - Młode lata Papieża"

20.Lucy Maud Montgomery"Ania z Zielonego Wzgórza"

21.Lucy Maud Montgomery"Ania z Avonlea"

22.Lucy Maud Montgomery"Ania na uniwersytecie"

23.Lucy Maud Montgomery"Ania ze Złotego Brzegu"

24.Lucy Maud Montgomery"Dolina Tęczy"

25.Lucy Maud Montgomery"Wymarzony dom Ani"

26.Dorota Suminska"Autobiografia na czterech łapach"

27.Jacek Piekara"Płomień i krzyż"

28.Ewa Nowak"Karolina"

29.Ewa Nowak"Piątki"

30.Ewa Nowak"Furteczki"

31.Nicholas Sparks"Ostatnia piosenka"

32.Katarzyna Grochola"Zielone drzwi"

33.Alex Kava"Czarny piątek"

34.James Patterson"Szósty cel"

35.Stephen King"Pod kopułą"

36.Barbara Rybaltowska"Kuszenie losu"

37.Eric van Lustbader"Strażnik testamentu"

38.Larry Collins"Czy Nowy Jork płonie?"

39.Serge Joncour"Ultrafiolet"

40.Fred Vargas"Z mroków przeszłości"

41.Jake Hill"Parszywa historia"

2017  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach   globbers joomla templates